Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie tak w ramach scisłosci jechałem 30km/h sprawca kolizji był kierowca Seata. Pan Doktor padniety po dyzurze który mnie nie zauważył i poprostu we mnie wjechał wiec Wasze komentarze sa bez sensu . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....hehe. niezła hipokryzja drivera. skoro tak sie dorobił to niech powie gdzie pracuje. a zdarzać sie to i moze.ale w tym przypadku to było tylko kwestia czasu. dobrze ze nikogo nie zabił !!! bo skad taka droga hamowania z prędkości 30 km/h panie driver???pozdro i nie wskazań lepiej za kółko żeby nikomu krzywdy nie zrobić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie Ty widzisz ta droge..? byl korek wszyscy jechali nad jeziora 20-30 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...